משאבות חבית GRUEN גרמניה

חברת  Gruen גרמניה מתמחה בייצור משאבות חבית במגוון חומרים וצורות מבנה, זאת על מנת לענות על דרישות השאיבה של נוזלים בטווח צמיגויות רחב.

משאבות החבית של Gruen משלבות טכניקות שאיבה מיוחדות, מחביות וממיכלים, עם מבנה הנדסי  מתקדם – תוך תשומת לב לנוחיות התפעול.

משאבות החבית של Gruen משלבות טכניקות שאיבה מיוחדות, מחביות וממיכלים, עם מבנה הנדסי  מתקדם – תוך תשומת לב לנוחיות התפעול.

המשאבות מיוצרות בחומרי המבנה הבאים:

PP (פוליפרופילן), PVDF (פולי-ויניילן-די-פלואוריד), ALU (אלומיניום)  ופלדות אל-חלד (SS 316  .,Hastelloy) מבחינה הידראולית החברה מציעה משאבות צנטריפוגליות, רב דרגתיות, בורגיות (Feed Screw), חלזוניות (Eccentric Screen),  וחלזוניות-סניטאריות (Hygiene).

משאבות החבית של Gruen מיוצרות באורכים סטנדרטיים של 700, 1000 ו-1200 מ"מ (עומק טבילה), וכן באורכים אחרים המותאמים באופן אישי לדרישת הלקוח. באופן כללי נחלקות המשאבות מכל הסוגים, לכאלו עם אטם מכני ולחסרות אטם (Seal less). למשאבות החבית מנועי חשמל חד ותלת-פאזיים בעיצוב ידידותי למשתמש, במבנה סגור המונע חדירה מהתזת נוזלים ובעיקר משקל עצמי נמוך.

תשומת לב מיוחדת ניתנה לחבור בין הצינור (גוף) המשאבה ובין המנוע:

זהו מחבר/מצמד משונן, העשוי משילוב של מתכת וחומר פלסטי. המחבר מבטיח העברת כוח חלקה ורצופה מהמנוע לציר המשאבה,   אך בו-בזמן מאפשר פירוק והרכבה מהירים וקלים. עבור משאבות חבית זהו יתרון חשוב ומשמעותי – שכן המפעיל אינו חייב לשלוף את המשאבה מהחבית יחד עם כל משקל המנוע. בנוסף, למשאבות מספקת חברת Gruen מגוון של אביזרים, כגון פיות מילוי, מחברים קבועים לפתחי חביות ודפנות מיכל, מדי זרימה ועוד.

חברת רדקו בע"מ היא משווקת מורשית של מוצרי חברת Gruen בארץ, ומספקת חלפים מקוריים ושירות טכני לציוד המוצע.

היתרונות של משאבות החבית של חברת GRUEN:

  • אין שרוול פנימי
  • ציר המשאבה חופשי ונגיש
  • קל לניקוי
  • ציר יציב
  • אטם מכני מחוזק

מוצרים מקטגוריה משאבות חבית GRUEN גרמניה

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונחזור אליכם