חברת CENTA גרמניה הינה יצרנית מובילה של מצמדים ומקשרים גמישים מאז 1970.

מוצרי החברה משמשים במערכות-הינע והעברת כוח של מנועי דיזל נייחים, ציוד מכני הנדסי, מערכות הידראוליות וכלי שייט בכל הגדלים.

CENTA יצרנית הקופלונגים והמצמדים (COUPLING) נכללת היום בתוך קבוצת החברות של Rexnord.

אנו מתכננים, מייצרים ומשווקים רכיבים מכניים ברמה הנדסית מהגבוהים ביותר ברחבי העולם המשמשים במערכות מורכבות בהן דרישות האמינות של לקוחותינו ועלות הכישלון או השבתה גבוהות במיוחד. אנו ממשיכים להניע בתעשייה מערכי עבודה וייצור המשפרים את האמינות של ציוד התומך בתעשיות מפתח, כולל מזון, משקאות,  רכב, אנרגיה וכרייה. REXNORD רכשה את CENTA Transmission בשנת 2018 והצטרפה למובילה בתעשייה בייצור של מצמדים וקופלונגים מהטובות בעולם.

לחברת CENTA מגוון רחב של מצמדים וקופלונגים הנותנים צימוד , פיתול והעברה של תנועה בין המנועים למערכות הייצור והעבודה.

המצמדים והקופלונגים המצוינים של החברה מאפשרים להתחיל ולעצור את היחידה המונעת תחת עומס ותוך הגנה על צירי ההנעה , המסבים, המנועים ,המשאבות והגירים מפני כוחות תגובה מזיקים.

מצמד=מקשר= קופלונג הוא רכיב החשוב ביותר להעברת כח בין המנוע לחלק המונע על ידו.
CENTA מובילה ביצור ופיתוח סוגי מקשרים גמישים למכונות בתעשיה,מנועים וגירים בתחבורה ובספנות.
מוצרי חברת CENTA מכסים טווח רחב של פתרונות הינע; החל ממצמדים גמישים פשוטים (Flexible coupling), דרך מקשרים קשיחים (Torsional stiff), גלי הינע (Drive shafts)  ועד מערכות מורכבות של העברת כוח הדורשות דרגות שיוור (Alignment) מדויקות ובקרת רעידות (Torsional vibrations).
לחברת CENTA יש כ-10 חברות בנות ועשרות סוכנויות בארצות רבות.
מוצרי החברה נמצאים בשימוש בישראל זה עשרות שנים; בגנרטורים של צה”ל, בקומפרסורים שונים, בצ.מ.ה כגון: Bomag, Hamm, Terex ו-קטרפילר, בספינות של חיל הים ושל רשויות אזרחיות.
חב’ רדקו נמצאת בקשר קבוע וישיר עם החברה בגרמניה למתן פתרונות ויעוץ טכני.
ברשותנו מלאי מצמדים גמישים מסוגים שונים.
מידע נוסף ניתן למצוא באתר החברה, ובעמוד הקטלוג.
לא מצאתם מצמד מתאים? אין לנו בעיה לייבא לכם מצמדים מיצרנים אחרים.

בין מוצרי החברה:

CENTAFLEX-A, CENTAFLEX-ACV, CENTAFLEX-AGM, CENTAFLEX-AM, CENTAFLEX-B, CENTAFLEX-BL, CENTAFLEX-CO, CENTAFLEX-D, CENTAFLEX-DS,CENTAFLEX-E, CENTAFLEX-H, CENTAFLEX-K, CENTAFLEX-KE, CENTAFLEX-M, CENTAFLEX-R, CENTAFLEX-RV, CENTAFLEX-T, CENTAFLEX-X, CENTAJOINT, CENTALINK, CENTAMAX-B,  CENTAMAX-G, CENTAMAX-HTC, CENTAMAX-S, CENTASTART-V, CENTAX-K, CENTAX-SEC, CENTADISC-M, CENTACARBON, CENTA CP, CENTAS FH, CENTA-SCS, CENTA-TLMS, CENTADISC-C,

 

קרא עוד... מזער ↑

מוצרים מקטגוריה מצמדים CENTA

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונחזור אליכם